Wspólnie z Fundacją Rak’n’Roll –
Wygraj życie!  rozpoczęliśmy akcję #kobiecyelement!

Projekt Kobiecy Element to całoroczna akcja prowadzona przez firmę kosmetyczną Elfa Pharm Polska, mająca na celu pokazanie tego, że kobiety zmagające się z chorobą, czy innymi trudnościami życiowymi, nie tracą kobiecego elementu. Czasem tylko potrzebują, żeby przypomnieć im o tym, że go mają.

 
Ambasadorkami naszego projektu pod hasłem #MojaSuperMoc zostały: pisarka Katarzyna Grochola, aktorka Olga Bołądź, dziennikarka i prezenterka Paulina Smaszcz – Kurzajewska, wokalistka Mery Spolsky oraz psychoonkolożka Anna Demarczyk. To kobiety różnej profesji, w różnym wieku, ale łączy je jedna bardzo ważna rzecz: są zdeterminowane do działania na rzecz tych, którzy potrzebują wsparcia.

 

Pomysłodawcą projektu jest Leszek Stanek, który od lat udziela się charytatywnie, a swoją postawą udowadnia, jak ważne dla kobiet jest wsparcie ze strony mężczyzn. Koordynatorem akcji jest firma kosmetyczna Elfa Pharm Polska, która również od początku swojej działalności angażuje się we wszelkiego rodzaju akcje, które mają na celu nieść pomoc najbardziej potrzebującym. Dlatego część dochodu ze sprzedaży kosmetyków marki
 
_Element i Vis Plantis przeznaczy na rzecz fundacji.

 

Najważniejsze działania w ramach projektu:

  • Cykl warsztatów, których motywem przewodnim jest wsparcie osób w czasie choroby nowotworowej, ale także wsparcie, jakiego każdy z nas potrzebuje na co dzień. Pierwsze warsztaty odbyły się 24 czerwca w Warszawie, kolejne będą miały miejsce w Poznaniu, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach i Krakowie.
  • Listopadowa konferencja będąca podsumowaniem całorocznej akcji. Odbędzie się ona w Warszawie w Teatrze Nowym. Podczas konferencji będą miały miejsce panele dyskusyjne, prelekcje ambasadorek oraz prezentacje związane z tematem przewodnim akcji.
  • Akcje promocyjne w Social Mediach, między innymi akcja z dodawaniem zdjęć opatrzonych hasztagami #kobiecyelement oraz #mojasupermoc, za które przekazujemy na rzecz fundacji dodatkowe 5 zł!

 

Przebieg akcji można na bieżąco obserwować w naszych mediach społecznościowych, a także śledząc hasztagi: #kobiecyelement, #mojasupermoc, #raknroll.

 

Zachęcamy też do zajrzenia na stronę fundacji => raknroll.pl

Odkrywaj _Element

Seria z wyciągiem z kiełków rzeżuchy

Seria z filtratem śluzu ślimaka

Seria z odpowiednikiem jadu żmii