KOBIETY RAKiety łączmy się!

Wspólnie z Fundacją Rak’n’Roll –
Wygraj życie!  rozpoczęliśmy akcję #kobiecyelement!

W naszym projekcie chcemy podkreślić, że kobiety, szczególnie te, które zmagają się z chorobą czy innymi życiowymi trudnościami, nie tracą swojego kobiecego elementu. Czasem tylko potrzebują, żeby przypomnieć, że go mają. Że są kobietami rakietami. Dlatego chcemy mówić o tym, jak ważne jest wsparcie – zarówno ze strony innych kobiet, jak i mężczyzn, którzy mogą inspirować do działania i zarażać swoją energią.

 

W trakcie projektu zorganizujemy cykl warsztatów w różnych miastach w całej Polsce, wychodząc naprzeciw potrzebom osób będących w podobnej sytuacji jak podopieczni Fundacji Rak’n’Roll. Szczegóły warsztatów podamy już wkrótce.

 

Nasz projekt współtworzą dziewczyny, które mają w sobie energię inspirującą inne kobiety do działania i podążania za swoimi marzeniami – prawdziwe kobiety rakiety. Działając razem pokażemy, ile jest wokół nas fantastycznych kobiet, które potrafią być odkrywczyniami na miarę dzisiejszych czasów.

 

Ponadto, począwszy od 8 marca, część dochodu ze sprzedaży kosmetyków _Element oraz Vis Plantis, zostanie przekazana na rzecz fundacji. Kobiety Rakiety łączmy się!

#kobiecyelement #kobietarakieta #raknroll

Odkrywaj _Element

Seria z wyciągiem z kiełków rzeżuchy

Seria z filtratem śluzu ślimaka

Seria z odpowiednikiem jadu żmii