O nas

Odkryj naturalny element piękna!


_Element to marka polskich kosmetyków opracowanych w oparciu o naturalne składniki, które są nowymi odkryciami w świecie kosmetologii. _Element dla świadomych kobiet i mężczyzn to produkty wolne od okrucieństwa na zwierzętach oraz w pełni ekologiczne. Są odpowiednie do skutecznej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Dzięki przemyślanemu wzornictwu nasze kosmetyki przyciągają wyglądem,
a także wysoką wydajnością.

Poznaj pięć serii bazujących na aktywnym składniku wiodącym odpowiadającym danej potrzebie pielęgnacyjnej:
    - filtrat śluzu ślimaka pozwalający zachować zdrowy wygląd,
    - analog jadu żmii o działaniu przeciwzmarszczkowym,
    - ekstrakt z bazylii dla mocnych włosów,
    - bakuchiol o działaniu liftingującym, dla skóry dojrzałej,
    - tauryna roślinna energetyzująca skórę dla mężczyzn.

O nas

Stworzyliśmy pięć serii bazujących na aktywnym składniku wiodącym odpowiadającym danej potrzebie pielęgnacyjnej: filtrat śluzu ślimaka pozwalający zachować zdrowy wygląd, analog jadu żmii o działaniu przeciwzmarszczkowym, ekstrakt z bazylii dla mocnych włosów, tauryna roślinna energetyzująca skórę dla mężczyzn oraz bakuchiol jako kuracja antystarzeniowa dla cery dojrzałej.


Wierzymy w przystępne cenowo produkty i łączenie najnowszych zdobyczy kosmetologii z wielowiekową tradycją ziołolecznictwa. Dlatego od 10 lat w naszej podkrakowskiej firmie tworzymy marki o wyjątkowych naturalnych składach.

_Element to marka kosmetyków opracowanych w oparciu o naturalne składniki, które są nowymi odkryciami w świecie kosmetologii. _Element dla świadomych kobiet i mężczyzn to produkty wolne od okrucieństwa na zwierzętach oraz w pełni ekologiczne. Są odpowiednie do skutecznej pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Dzięki przemyślanemu wzornictwu nasze kosmetyki przyciągają wyglądem, a także wysoką wydajnością.

O nas