Seria przeciw zmarszczkom mimicznym

ROZJAŚNIA CIENIE, WYGŁADZA ZMARSZCZKI, UJĘDRNIA SKÓRĘ


Ta seria zadba o Twoją twarz. Opracowaliśmy 4 kosmetyki odpowiadające danej potrzebie pielęgnacyjnej z analogiem jadu żmii.

Seria przeciw zmarszczkom mimicznym

Dla kogo?


Dla osób po 25. roku życia, u których wyraźnie przyśpieszają procesy starzenia się skóry, a na ich twarzy pojawiają się pierwsze zmarszczki. Nasze kremy sprawdzą się w przypadku bogatej mimiki szczególnie narażonej na powstawanie zmarszczek mimicznych. Objawiają się one w postaci bruzd czy wiotkiej skóry pod oczami i wokół ust.

Dla kogo?
Jak stosować?

Jak stosować?


Codziennie, jako kompleksowa pielęgnacja twarzy, która w dzień nawilża i zabezpiecza skórę przed promieniowaniem UV, a nocą uzupełnia składniki odżywcze i redukuje zmarszczki.

Produkty

krem na dzień

analog jadu żmii + SPF 10

krem na noc

analog jadu żmii + kapsułkowane filtry UV

krem pod oczy i okolice ust

analog jadu żmii + olej bawełniany

tonik – mgiełka do twarzy, szyi i dekoltu

analog jadu żmii

Składniki serii

Analog jadu żmii

Składnik wiodący

Dowiedz się więcej
Algae Extract

Skóra pod oczami jest najcieńsza i nie ma naturalnej bariery lipidowej, dlatego właśnie w tych okolicach zauważamy pierwsze zmarszczki i oznaki zmęczenia. Płytkie unaczynienie dodatkowo powoduje brzydkie zasinienie, czyli tak zwane worki pod oczami. Ekstrakt z alg morskich to bogate źródło jodu i aminokwasów, które oczyszczają skórę z nadmiaru czerwonego pigmentu (hemu), przywracając jej naturalny koloryt i jędrność.

RETINYL
PALMITATE

Jest trwalszą formą retinolu, który szybko reaguje z powietrzem, utlenia się i ciężko ,,zamknąć’’ go w środkach kosmetycznych. Po aplikacji Retinyl Palmitate przemienia się w skórze właśnie w retinol, czyli witaminę A. Niedobór tej witaminy prowadzi do powstawania zmarszczek, które najlepiej redukować nocą. Dlatego składnik znalazł się z składzie kremu na noc.

ARGAN
SPINOSA

Nazywany „płynnym złotem Maroka” olej arganowy jest idealny dla skóry dojrzałej. Ujędrnia, poprawia elastyczność, zmniejsza blizny i wygładza zmarszczki.

Opakowania air-less

Opakowania air-less


We wszystkich kremach marki _Element zastosowaliśmy opakowanie typu air-less, które ogranicza dostęp tlenu do masy kosmetyku. Dzięki temu zawartość nie ma kontaktu z dłońmi, co zapobiega rozwojowi mikroorganizmów, przedłuża trwałość produktu, a także przeciwdziała utlenianiu składników aktywnych.

System air-less nie posiada rurki - krem pobierany jest próżniowo, w higieniczny sposób. Przed pierwszym użyciem, należy kilkukrotnie nacisnąć pompkę, aby wydobyć produkt z opakowania. Jeżeli jednak w dalszym ciągu jest to utrudnione, można na chwilę obrócić kosmetyk, tak by jego zawartość dotarła do dozownika, bądź spróbować odrobinę dokręcić pompkę.